Pszczółkowe przedszkole
Strona Pszczolkowe Przedszkole wykorzystuje pliki cookies - dowiedz sie wiecej ...
Podziękowania dla rodziców
Nasi sponsorzy
Hurtownia Papiernicza Aga w Kłodnicy
Zakład Stolarski - Beniamin Grzesik
Sklep tekstylny EUREKA - Elżbieta Nowak
Silverado FUH - Janusz Korgól
Firma Handlowo-Usługowa - Adrian Baron
Wyrglas Firma Usługowa Ślusarstwo-Spawalnictwo Zbigniew Grasza
Usługi Budowlane - Dariusz Procko
Do pobrania
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 29
» Najnowszy użytkownik: kowilmar1990z
Strona BIP
Kronika 2017/2018
Kronika 2017/2018

Dyrektor - Marzanna Mazurek

Wicedyrektor - Gabriela Mandalka


Grupa "Stokrotki" - integracyjna




Nauczyciele : Agnieszka Zimerman - nauczyciel wiodący, Elwira Gramala - nauczyciel wspierający, Kamila Erdman - nauczyciel

Pomoce nauczyciela : Zenona Wodzisławska, Magdalena Molfa

Woźna : Regina Ziółkowska



Grupa "Misie"


Nauczyciele : Renata Lindhorst, Anna Nowak
Pomoc nauczyciela : Anna Sroga
Woźna : Justyna Świątek


Grupa "Rybki" - integracyjna


Nauczyciele : Agata Kułakowska - nauczyciel wiodący, Gabriela Mandalka - nauczyciel wspierający, Anna Nowak - nauczyciel
Pomoc nauczyciela : Ewa Kupka
Woźna : Iwona Macha


Grupa "Wróbelki"


Nauczyciele : Małgorzata Wodo, Agata Jajuga
Woźna : Jolanta Helińska


Grupa "Biedronki" - integracyjna


Nauczyciele: Wioletta Fait - nauczyciel wiodący, Anna Dzienniak - nauczyciel wspierający, Marzanna Mazurek - nauczyciel, Kamila Erdman - nauczyciel
Pomoc nauczyciela : Mariola Meyer
Woźna : Bożena Miedza


Logopeda - Aneta Stukan
Rehabilitant - Iwona Doszko
Język mniejszości narodowej - Anita Biały
Język angielski - Izabela Konieczny
Taniec i rytmika - Tomasz Hrycak
Katecheza - Izabela Broszczak

Pozostali pracownicy:
Intendentka - Iwona Mroczko
Kucharka - Danuta Kalicka
Pomoc kuchenna - Sylwia Karbownik
Pomoc kuchenna - Janina Jarocka
Woźny - Marek Oleniacz



27.09.2017 - Dzień Sportu



27.09.2017 - V Marszobieg



29.09.2017 Bajkowy świat dziecka - "Czerwony kapturek"



06.10.2017 - Spektakl - "Olbrzymi talent"



14.10.2017 - Dzień Edukacji Narodowej



18.10.2017 - Festyn Jesienny



26.10.2017 - Dzień szalonego krawata i muchy



31.10.2017 - Zajęcia walk Taekwon-do



22.11.2017 - Bal w ulu



25.11.2017 - XIX Miejsko-Gminny Festiwal Piosenki "Przedszkolak 2017"



29.11.2017 - Bajkowy świat dziecka - "Kopciuszek"



05.12.2017 - Spektakl - "Tipituk i św. Mikołaj"



06.12.2017 - Spotkanie z św. Mikołajem




12.12.2017 Jasełka






09.01.2018 Spektakl - "Nieposłuszny Julek"





10.01.2018 Bal karnawałowy






Luty - Dzień Babci i Dziadka





13.02.2018 Dzień szalonych okularów





27.02.2018 Starszaki z wizytą w Domu Dziennego Pobytu "Jarzębina" z okazji Dnia Babci i Dziadka





08.03.2018 Dzień kobiet





14.03.2018 - VII Wewnątrz-przedszkolny Konkurs Logopedyczny "Trudne słówka"





15.03.2018 - Bajkowy świat dziecka - "Kot w butach"





22.03.2018 - Dzień sportu "Aktywnie witamy wiosnę - wyginaj śmiało ciało"





28.03.2018 Zajączek





17.04.2018 Bajkowy świat dziecka - "Jaś i Małgosia"





19.04.2018 - Dni Rozwadzy





26.04.2018 - Dzień Szalonych Księgowych





27.04.2018 - Spektakl "Pszczółka Maja i przyjaciele"





11.05.2018 - XI Annogórskie Biegi Przełajowe





13.05.2018 - Pierwsza pomoc przedmedyczna





21.05.2018 Bajkowy świat dziecka - "O rybaku i złotej rybce"





Maj - Dzień Mamy i Taty





22.05.2018 Wewnętrzny konkurs przedszkolny "Roztańczone przedszkolaki"





24.05.2018 Gminny konkurs taneczny "Roztańczone przedszkolaki"





25.05.2018 Koncert charytatywny "Pszczółka Maja dla Kingi"





29.05.2018 Dzień Szalonego Przedszkolaka





30.05.2018 Konkurs recytatorski





06.06.2018 Festyn rodzinny





VII Przegląd Piosenki i Poezji Niemieckojęzycznej