Pszczółkowe przedszkole
Strona Pszczolkowe Przedszkole wykorzystuje pliki cookies - dowiedz sie wiecej ...
Podziękowania dla rodziców
Podziękowania 2016/2017

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację festynu jesiennego.

Nasi sponsorzy
Hurtownia Papiernicza Aga w Kłodnicy
Zakład Stolarski - Beniamin Grzesik
Sklep tekstylny EUREKA - Elżbieta Nowak
Silverado FUH - Janusz Korgól
Firma Handlowo-Usługowa - Adrian Baron
Wyrglas Firma Usługowa Ślusarstwo-Spawalnictwo Zbigniew Grasza
Usługi Budowlane - Dariusz Procko
Do pobrania
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 25
» Najnowszy użytkownik: Kamila E
Miśki
Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018.

W grupie Miśki pracują:
Renata Lindhorst - nauczyciel
Anna Nowak - nauczyciel
Anna Sroga - pomoc nauczyciela
Justyna Świątek - woźna
Nasza grupa


WRZESIEŃ


Dnia 27.09 nasze Misiaczki wybrały się wraz z paniami do pobliskiego sadu. Celem wycieczki było zapoznanie się z wyglądem drzew owocowych takich jak jabłoń, śliwa. Dzieciom udało się znaleźć dary jabłoni, miały również okazję zajrzeć do ogródka warzywnego. Zdjęcia z sadu tutaj.

Dzieci z grupy Misie opiekują się rybkami w akwarium.Każdego dnia karmią rybki, sprawdzają, czy trzeba wymienić wodę w akwarium.Kolega z grupy przyniósł rybkom roślinkę, między którą pływają radośnie. Galeria zdjęć.Misie sadziły w ogrodzie przedszkolnym roślinki ozdobne. Wyposażone w sprzęt ogrodniczy ochoczo zabrały się do pracy. Więcej zdjęć tutaj.Dzieci miały gości w swojej sali - ślimaki. Obserwowały, w jaki sposób się poruszają, jak się odżywiają i jak wyglądają z bliska.
Prace plastyczne to jest coś, co dzieci lubią najbardziej. Galeria zdjęć tutaj.


PAŹDZIERNIK


Dzisiaj (02.10) nasze "Misiaczki" wzięły udział w pysznej degustacji. W roli głównej na talerzu był pyszny i świeży ogóreczek. Każdy chętnie sięgał po kęsa i próbował to zdrowe warzywo! Układaliśmy warzywne obrazki oraz rysowaliśmy ogóreczki po śladzie. Dzieci poznały wiele zdrowych warzyw, odgadywały ich nazwy oraz kolory. Więcej zdjęć tutaj.Podczas jesiennego spaceru dzieci zbierały kolorowe liście, kasztany a nawet szyszki.Potem w sali układały je na dywanie oraz nawlekały na sznurki korale z żołędzi. Galeria zdjęć.Jak prawdziwi przyrodnicy "Misie"za pomocą lupy oglądały wnętrze owoców i warzyw, gdzie znajdują się nasionka. Galeria zdjęć.

LISTOPAD

Misie obchodziły w swojej grupie "Dzień jeża". Poznały życie jeża:odżywianie, sposób poruszania się i zwyczaje.Oglądały film edukacyjny przybliżający postać jeża. Dzieci uczyły się wiersza, piosenek i zabawy o jeżu. Wykonały prace plastyczne z wizerunkiem jeża.W rozwiązywaniu zagadek nie miały problemu, gdyż posiadły obszerną wiedzę na temat kolczastych stworzeń.15 listopada swoje urodzinki świętował w przedszkolu Wojtuś. Z tej okazji wszystkie dzieci zaśpiewały koledze wesołe sto lat, ale również każdy życzył Wojtusiowi dużo słonka, mnóstwo uśmiechu, wesołych dni w przedszkolu no i oczywiście góry prezentów :)
GRUDZIEŃ

13.12.2017 "Misie" wraz z panią ubrały piękną świąteczną choinkę. Dzieci pomagały zawiesić kolorowe łańcuchy, oraz same przywieszały na gałązki kolorowe bombeczki. Choinka jeszcze troszkę nas przerasta ale nie brakowało zuchów na powieszenie ozdób na najwyższe gałązki :) Więcej zdjęć tutaj.