Pszczółkowe przedszkole
Strona Pszczolkowe Przedszkole wykorzystuje pliki cookies - dowiedz sie wiecej ...
Podziękowania dla rodziców
Nasi sponsorzy
Hurtownia Papiernicza Aga w Kłodnicy
Zakład Stolarski - Beniamin Grzesik
Sklep tekstylny EUREKA - Elżbieta Nowak
Silverado FUH - Janusz Korgól
Firma Handlowo-Usługowa - Adrian Baron
Wyrglas Firma Usługowa Ślusarstwo-Spawalnictwo Zbigniew Grasza
Usługi Budowlane - Dariusz Procko
Do pobrania
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 3

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 28
» Najnowszy użytkownik: emeqol75
Strona BIP
Wróbelki
W grupie "Wróbelki" pracują:
Małgorzata Wodo - nauczyciel
Anna Swora - nauczyciel
Bożena Miedza - woźna
Witamy w nowym roku szkolnym
Podczas pobytu w przedszkolu dużo się bawimy , bierzemy udział w różnych zajęciach: tanecznych, muzycznych, plastycznych. Gdy pogoda pozwoli chodzimy na spacery np. po to aby zrobić jesienne bukiety. Zapraszamy do galerii zdjęć naszej grupy tutaj.

GRUDZIEŃ


W tym miesiącu grupa "Wróbelki" również brała udział w akcji "Święta pachnące piernikami". Dzieci na sali wraz z swoimi paniami wykonywały pyszne ciasteczka świąteczne. Każdy miał okazję spróbować swoich kucharskich sił :) Efekty naszej pracy można zobaczyć tutaj.

STYCZEŃ

Gdy tylko spadł śnieg, cała grupa Wróbelków ochoczo wybrała się na podwórko. W planie był tylko spacer ale przedszkolakom tak spodobało się lepienie śniegu, że skończyło się na ulepieniu pierwszego w tym roku bałwana. Mamy nadzieję że to nie ostatnia nasza zabawa na śniegu??? Galeria zdjęć tutaj.


LUTY

Zabawy na śniegu są bardzo fajne. Wróbelki na śniegu robiły aniołki, bałwana, rzucały się śnieżkami i całe mnóstwo innych rzeczy. Ciekawe czy uda nam się powtórzyć jeszcze tej zimy śnieżne zabawy??? Zapraszamy do galerii tutaj.

MARZEC

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Więcej zdjęć tutaj.


24.03.2016r. dzieci z gr. Wróbelki zaraz po śniadaniu wyruszyły na wycieczkę autokarową do Góry św. Anny. Tam udały się do Muzeum Czynu Powstańczego, w którym wzięły udział w zajęciach warsztatowych nt. Cudowne ciało ważki. Wróbelki dowiedziały się najważniejszych rzeczy z życia ważek, mogły oglądać eksponaty ważek oraz innych zwierząt żyjących na terenie Opolszczyzny. Była to bardzo ciekawa lekcja przyrody dla przedszkolaków.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki tutaj, oraz do galerii zdjęć najpiękniejszych ważek opolszczyzny ;) tutaj.

KWIECIEŃ

5.05.2017r. naszą grupę odwiedził młody magik( starszy kolega, nasz były przedszkolak) Grzegorz, który pokazywał nam różne ciekawe sztuczki. To byłą dla nas super zabawa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć tutaj.