Pszczółkowe przedszkole
Strona Pszczolkowe Przedszkole wykorzystuje pliki cookies - dowiedz sie wiecej ...
Podziękowania dla rodziców
Nasi sponsorzy
Hurtownia Papiernicza Aga w Kłodnicy
Zakład Stolarski - Beniamin Grzesik
Sklep tekstylny EUREKA - Elżbieta Nowak
Silverado FUH - Janusz Korgól
Firma Handlowo-Usługowa - Adrian Baron
Wyrglas Firma Usługowa Ślusarstwo-Spawalnictwo Zbigniew Grasza
Usługi Budowlane - Dariusz Procko
Do pobrania
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 3

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 28
» Najnowszy użytkownik: emeqol75
Strona BIP
Rybki
Witamy w Nowym Roku Szkolnym 2016/2017

W grupie "Rybki" - integracyjnej pracują:
Agata Kułakowska - nauczyciel wiodący
Gabriela Mandalka - nauczyciel wspierający
Anna Mogielnicka - nauczyciel
Ewa Kupka - pomoc nauczyciela
Justyna Świątek - pomoc nauczyciela
Jolanta Helinska - woźna


WRZESIEŃ

W rozpoczętym roku szkolnym wiodącym kierunkiem pracy w grupie 3-4 latków "Rybki" będzie integracja dzieci z niepełnosprawnymi, dalsze doskonalenie czynności samoobsługowych dzieci, wspieranie rozwoju dzieci w obszarach; umysłowym, fizycznym i emocjonalnym, a także egzekwowanie prawidłowych postaw względem siebie, wpajaniu szacunku, życzliwości i prawidłowych zachowań.

We wrześniu obchodziliśmy urodziny naszej koleżanki Natalki.
Z tej okazji składam Ci moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

Zdjęcia można zobaczyć tutaj

12 września wybraliśmy się na wycieczkę do warzywniaka. Dzieci miały okazję zobaczyć sklep warzywny. Rozpoznawały i nazywały warzywa i owoce.
Zapraszamy do galerii tutaj

Dzisiaj obchodziliśmy urodzinki grupowe Martynki i Maćka. Z tek okazji składamy bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności. Wszystkiego najlepszego!
Zdjęcia można zobaczyć tutaj

W piątek w naszej grupie było przesmacznie, a przede wszystkim zdrowo! Dzieci przyniosły do przedszkola owoce z których na zajęciach z pomocą pań przygotowały pyszną, witaminową sałatkę. Były jabłka, gruszki, banany, śliwki, brzoskwinie, nektarynki, kiwi, pomarańcze, mandarynki, winogrona. Wszyscy mieli soczyste minki na widok tak smakowitych owoców. Przyrządzenie sałatki dało dzieciom wiele satysfakcji jednocześnie uświadamiając, jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Sałatka wyszła wspaniale!
Za owoce serdecznie dziękujemy naszym rodzicom :)
Zdjęcia można zobaczyć tutaj

Kubusiu z okazji kolejnej rocznicy urodzin
przyjmij z głębi serca płynące życzenia
samych pogodnych, szczęśliwych dni,
pełnych ciepła, radości i spełnionych marzeń?
Wszystkiego najlepszego
Zdjęcia można zobaczyć tutaj

Dzieci z grupy "Rybki" wybrały się do pobliskiego parku na spacer. Udało nam się zebrać pierwsze dary jesieni, które wykorzystaliśmy na zajęciach.
Zdjęcia można zobaczyć tutaj

Każdego roku o tej samej porze,
Każdy Oliverku życzy co tylko może,
My również korzystając z tej sposobności,
Życzymy Ci szczęścia i wiele radości. Wszystkiego najlepszego!
Zdjęcia można zobaczyć tutaj

W "Dzniu Szalonych Fryzur" dzieci wykonały pracę grupową. Wykorzystały do tego zgromadzony materiał. Efekt pracy i zaangażowanie dzieci było ogromne :)

PAŹDZIERNIK

Po wspólnych zabawach w sali gimnastycznej dzieci wykonały pracę plastyczną "Radosny słonecznik".
Dziś wraz z przedszkolakami z naszej grupy zrobiliśmy namiastkę piekarni w naszej sali przedszkolnej :) Przy pomocy pań wyrobiliśmy masę solną z której dzieci formowały wszelkie rodzaje pieczywa. Małe paluszki pięknie wyrabiały masę a efektem były przeróżne chlebki, bułeczki oraz rogale.
Zapraszamy do galerii! ----->Zdjęcia

Okazuje się, że zabawy z wykorzystaniem plasteliny nie tylko przynoszą naszym pociechom dużo radości ale rozwijają wyobraźnię, sprawności manualne oraz wytrwałość. Kształtują również w dziecku koncentrację uwagi. Tym razem na zajęciach dzieci wykonały z plasteliny i goździków jeżyki.
Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj


Naszą salę wypełniły dzisiaj jesienne jeżyki. Praca z farbami może okazać się wiele ciekawsza niż się wydaje. Zamiast standardowych pędzli, w ruch poszły paluszki naszych dzieci. Każdy starał się aby jego jeż był najpiękniejszy, co nie było takie proste! Jeżykom brakowało na grzbietach igiełek więc musieliśmy je domalować poprzez odciśnięcie rączek, które najpierw "lądowały" w tackach z kolorową farbką.
Efekty naszej pracy możemy oczywiście podziwiać w galerii zdjęć. ZAPRASZAMY

LISTOPAD
Dzień Szalonego Kapelusza za nami! A szkoda bo było bardzo wesoło i kolorowo :) Po super zabawie na sali gimnastycznej każda grupa wybrała się wraz ze swoimi paniami do swoich sal w celu wykonania pracy plastycznej. Temat oczywiście - najbardziej szalony kapelusz. Nasze rybki również szybko zabrały się do pracy. Wyklejaliśmy nasz kapelusz kolorowymi ścinkami różnego papieru oraz uwieńczyliśmy nasze dzieło słomkową kokardą.
Zdjęcia można zobaczyć tutaj.
GRUDZIEŃ
2 grudnia pod koniec "Białego tygodnia" dzieci wykonały pracę plastyczną numeru alarmowego 112
W tym roku po raz drugi nasza grupa włączyła się w akcję "Święta pachnące piernikami". Dzieci dzielnie brały udział w wypiekach ciasteczek. Efekty naszej pracy można zobaczyć tutaj
STYCZEŃ
Z okazji urodzin przyjmij Kacperku z serca płynące życzenia
samych pogodnych, szczęśliwych dni,
pełnych ciepła, radości i spełnionych marzeń?
Wszystkiego najlepszego!
W "Dniu szalonej korony" po wspólnej zabawie dzieci wykonały pracę zespołowa koronę.
LUTY
Po skończonej zabawie "W krainie przyjaźni" wykonaliśmy pracę grupową "Serduszko", którą można podziwiać w holu przedszkola.
Zdjęcia można zobaczyć tutaj


MARZEC

Dnia 21.03.17r nasze rybki wyruszyły na pierwszy wiosenny spacerek. Wszystkie dzieci szukały wiosny wokół i w przyrodzie. Udało nam się odnaleźć pierwsze pączki na krzewach oraz słyszeliśmy piękne śpiewy ptaszków. Zapraszamy do galerii.
KWIECIEŃ
Malwinko! Z okazji urodzin przyjmij z głębi serca płynące życzenia: samych pogodnych, szczęśliwych dni, pełnych ciepła, radości i spełnionych marzeń! Wszystkiego najlepszego życzą koledzy z grupy i panie :)
Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj
W ramach programu "Mam prawo do czystego środowiska" dzieci z naszej grupy wykonały Ekologicznego Ludka z tworzywa, które same przyniosły do przedszkola. Zabawa była na sto dwa! Zdjęcia można zobaczyć tutaj
MAJ
Igorku! Wszystko, co piękne i wymarzone, niech w Twym życiu będzie spełnione. Niech życie słodko płynie, a wszystko, co złe, niech szybko minie. Wszystkiego najlepszego! Zdjęcia można tutaj

Z okazji urodzin przyjmij Szymonku z głębi serca płynące życzenia: samych pogodnych, szczęśliwych dni, pełnych ciepła, radości i spełnionych marzeń... Wszystkiego najlepszego! Zdjęcia można zobaczyć tutaj
CZERWIEC
Dalio! Niech ten radosny, wspaniały dzień na zawsze Twe troski, odsunie w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat. Wszystkiego najlepszego! Zdjęcia można zobaczyć tutaj

Aleksander! W dniu Twoich urodzin życzymy Ci słońca na każdym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, a w sercu zawsze zielonej wiosny. Wszystkiego najlepszego! Zdjęcia można zobaczyć tutaj

URODZINKI< URODZINKI...

Z okazji urodzin życzymy Ci Brian
Samych szczęśliwych dni w życiu,
uśmiechu na twarzy,
słonecznych promyków w pochmurne dni,
lata zimą i wiosny jesienią,
to, o czym marzysz, by się spełniło,
a czego pragniesz, by Twoje było.
Wszystkiego najlepszego!
Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj