Pszczółkowe przedszkole
Strona Pszczolkowe Przedszkole wykorzystuje pliki cookies - dowiedz sie wiecej ...
Podziękowania dla rodziców
Podziękowania 2016/2017

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację festynu jesiennego.

Nasi sponsorzy
Hurtownia Papiernicza Aga w Kłodnicy
Zakład Stolarski - Beniamin Grzesik
Sklep tekstylny EUREKA - Elżbieta Nowak
Silverado FUH - Janusz Korgól
Firma Handlowo-Usługowa - Adrian Baron
Wyrglas Firma Usługowa Ślusarstwo-Spawalnictwo Zbigniew Grasza
Usługi Budowlane - Dariusz Procko
Do pobrania
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 25
» Najnowszy użytkownik: Kamila E
Wigilijka przedszkolana
NewsyW piątek 16 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilijka. Świąteczny nastrój zapanował, kiedy dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola spotkali się na wspólnym kolędowaniu w sali gimnastycznej. Wspaniałym momentem było wysłuchanie opowieści wigilijnej, wspólne kolędowanie i składanie sobie życzeń. Po kolędowaniu zasiedliśmy do obiadu. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej i świątecznej atmosferze. Takie chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, ale również wzmacniają bliskie i serdeczne relacje międzyludzkie. Zapraszam do galerii zdjęć tutaj

Rozwiązanie konkursu "Św. Mikołaj"
NewsySkładamy gorące podziękowania Rodzicom, którzy wzięli udział w rodzinnym konkursie plastycznym "Św. Mikołaj" z gazetki "Wieści Pszczółkowe". Komisja konkursowa w składzie Rodziców wyróżniła prace dzieci: Oliwiera, Adama, Agatki i Wojtka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przepiękną postać Św. Mikołaja, Rodzicom za zaangażowanie, pomysłowość, a dzieciom gratulujemy wygranej. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Zdjęcia można zobaczyć Tutaj

Jasełka 2016
Newsy"Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory..." - taką piosenką nasze przedszkolaki zakończyły tegoroczne Jasełka, które odbyły się we wtorek - 13 grudnia 2016 r.


Bożonarodzeniowy kiermasz
NewsyW sobotę 10 grudnia dziewczynki z grupy "Słoneczka", Maja Sieradz, Liliana Bakalarz i Emilka Kozołup wystąpiły z repertuarem świątecznym na Bożonarodzeniowym kiermaszu na Starym Osiedlu. Dziewczynki śpiewały piosenkę i kolędę a Liliana grała na flażolecie.

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom za włączenie się do udziału w kiermaszu. Dziewczynkom dziękujemy za reprezentowanie naszego przedszkola.
Finał "Szlachetnej paczki"
NewsyW sobotę 10 grudnia 2016 r. odbył się XVI finał ogólnopolskiej akcji "Szlachetna paczka". Nasi pracownicy przygotowywali paczkę dla samotnej seniorki Pani Łucji. Wspólnie zawieźliśmy paczkę (nie jedną) w sobotę w godzinach popołudniowych. Pani Łucja nie potrafiła ukryć wzruszenia i emocji. My również byliśmy wzruszeni, że możemy zrobić dla Pani Łucji coś dobrego i możemy wesprzeć ją chociaż w ten sposób.