Pszczółkowe przedszkole
Strona Pszczolkowe Przedszkole wykorzystuje pliki cookies - dowiedz sie wiecej ...
Podziękowania dla rodziców
Podziękowania 2016/2017

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację festynu jesiennego.

Nasi sponsorzy
Hurtownia Papiernicza Aga w Kłodnicy
Zakład Stolarski - Beniamin Grzesik
Sklep tekstylny EUREKA - Elżbieta Nowak
Silverado FUH - Janusz Korgól
Firma Handlowo-Usługowa - Adrian Baron
Wyrglas Firma Usługowa Ślusarstwo-Spawalnictwo Zbigniew Grasza
Usługi Budowlane - Dariusz Procko
Do pobrania
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 25
» Najnowszy użytkownik: Kamila E
Spotkanie z Mikołajem
Newsy"Wszystkie dzieci Mikołaja kochają. Wszystkie dzieci na Niego czekają. Moc prezentów każdemu przyniesie, Kadże dziecko z prezentów się cieszy." Dzisiaj do naszego przedszkola przybył z wizytą "Św. Mikołaj". To jeden z najbardziej oczekiwanych przez wszystkich dzieci dni w roku. Przygotowujemy się do niego bardzo starannie. Każda grupa wykonuje ciekawe prace plastyczne, uczy się piosenek i tańców, które prezentujemy przed Mikołajem. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent. Serdecznie dziękujemy Mikołajowi za przybycie i zapraszamy w przyszłym roku!
Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj
Podziel się zabawką - finał 2016
NewsyMikołajki to taki dzień w roku, kiedy wszystkie dzieci oczekują na prezenty. Nasze przedszkole, Stowarzyszenie Pszczółka Maja oraz ArcelorMittal w ramach akcji "Podziel się zabawką" w ten szczególny dzień "wynajęli" Mikołaja aby zawiózł dzieciom prezenty - zabawki do Domu Dziecka w Strzegowie. Wspólnie z Mikołajem do placówki w Strzegowie pojechała nasza Pani Dyrektor Marzanna Mazurek oraz Pani Intendentka - Iwonka Mroczko...
Jasełka 2016


W dniu 13 grudnia 2016 r. o godzinie 17.00 w sali widowiskowo-kinowej MGOKSiR w Zdzieszowicach odbędą się przedszkolne Jasełka.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.


Biały Tydzień - "Mam prawo do opieki lakarskiej"
NewsyW tym roku szkolnym w przedszkolu wprowadzamy dzieci w świat praw dziecka. Co drugi miesiąc bawimy się kolorami, które wykorzystujemy do wybranych praw. W Białym Tygodniu przerabiałyśmy temat "Mam prawo do opieki lekarskiej". Dzieci na zajęciach dowiedziały się gdzie mogą w razie potrzeby skorzystać z pomocy medycznej. Kto udzieli im pierwszej pomocy. Zostały także zapoznane z numerami alarmowymi. W ostatnim dniu Białego Tygodnia dzieci przyszły ubrane na bialo. Cała społeczność przedszkolna zgromadziła się w sali gimnastycznej na wspólnej zabawie. Gościem specjalnym był Pan Patryk Wojciechowski - ratownik medyczny, pokazał dzieciom filmik udzielania pierwszej pomocy. Wspólna zabawa zakończyła się pokazem karetki pogotowia i pracą plastyczną w grupach. Serdecznie dziękujemy firmie FALCK i Panu Patrykowi za przybycie do naszego przedszkola.
Zdjęcia można zobaczyć tutaj
Festiwal Piosenki "Przedszkolak 2016"
Newsy26 listopada w sali kina MGOKSiR w Zdzieszowicach odbył się XVIII Festiwal Piosenki "Przedszkolak 2016". Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy "Wróbelki", "Żabki" i "Słoneczka". Gratulujemy dzieciom dobrego występu, odwagi.
Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj