Podziękowania 2016/2017

» Najnowszy użytkownik: Kamila E
Wigilijka przedszkolana
NewsyW piątek 16 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilijka. Świąteczny nastrój zapanował, kiedy dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola spotkali się na wspólnym kolędowaniu w sali gimnastycznej. Wspaniałym momentem było wysłuchanie opowieści wigilijnej, wspólne kolędowanie i składanie sobie życzeń. Po kolędowaniu zasiedliśmy do obiadu. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej i świątecznej atmosferze. Takie chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, ale również wzmacniają bliskie i serdeczne relacje międzyludzkie. Zapraszam do galerii zdjęć tutaj

Rozwiązanie konkursu "Św. Mikołaj"
NewsySkładamy gorące podziękowania Rodzicom, którzy wzięli udział w rodzinnym konkursie plastycznym "Św. Mikołaj" z gazetki "Wieści Pszczółkowe". Komisja konkursowa w składzie Rodziców wyróżniła prace dzieci: Oliwiera, Adama, Agatki i Wojtka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przepiękną postać Św. Mikołaja, Rodzicom za zaangażowanie, pomysłowość, a dzieciom gratulujemy wygranej. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Zdjęcia można zobaczyć Tutaj

Jasełka 2016
Newsy"Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory..." - taką piosenką nasze przedszkolaki zakończyły tegoroczne Jasełka, które odbyły się we wtorek - 13 grudnia 2016 r.

Bożonarodzeniowy kiermasz
NewsyW sobotę 10 grudnia dziewczynki z grupy "Słoneczka", Maja Sieradz, Liliana Bakalarz i Emilka Kozołup wystąpiły z repertuarem świątecznym na Bożonarodzeniowym kiermaszu na Starym Osiedlu. Dziewczynki śpiewały piosenkę i kolędę a Liliana grała na flażolecie.

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom za włączenie się do udziału w kiermaszu. Dziewczynkom dziękujemy za reprezentowanie naszego przedszkola.
Finał "Szlachetnej paczki"
NewsyW sobotę 10 grudnia 2016 r. odbył się XVI finał ogólnopolskiej akcji "Szlachetna paczka". Nasi pracownicy przygotowywali paczkę dla samotnej seniorki Pani Łucji. Wspólnie zawieźliśmy paczkę (nie jedną) w sobotę w godzinach popołudniowych. Pani Łucja nie potrafiła ukryć wzruszenia i emocji. My również byliśmy wzruszeni, że możemy zrobić dla Pani Łucji coś dobrego i możemy wesprzeć ją chociaż w ten sposób.