» Najnowszy użytkownik: goszka
Grosik dla Stowarzyszenia
NewsyW piątek 18.11.2016 r. podsumowaliśmy akcję "Grosik dla stowarzyszenia" . Uzbierana kwota 101,66 zostanie wpłacona na konto Stowarzyszenia Pszczółka Maja.
W poszczególnych grupach wiekowych uzbierano:
Grupa "Słoneczka" - 31,60 zł
Grupa "Żabki" - 25,20 zł
Grupa "Rybki" - 15,53 zł
grupa "Misie" - 15,33 zł
grupa "Wróbelki - 15,00 zł
Składamy serdeczne podziękowania za włączenie się do akcji.
Dzielę się zabawkami - 2016
NewsyZapraszamy do udziału w akcji:

Zabawki są zbierane w naszym przedszkolu. W dniu 6 grudnia 2016 r. zawieziemy je do Domu Dziecka w Strzegowie.
Oprócz zabawek można także przynosić zbędne tablety lub telefony komórkowe, które również zostaną przekazane dzieciom z w/w domu dziecka.
Kino Przedszkole
NewsyOd grudnia 2016 r. dzieci z grup: "Wróbelki", "Żabki" i "Słoneczka" będą brały udział w projekcie Kino Przedszkole. Nasze dzieci będą brały udział w 5 seansach. Cena za 5 seansów w karnecie to 40,00 zł. Pieniądze proszę wpłacać u nauczycieli poszczególnych grup.

Program "Słucham, rozumiem i mówię".
NewsyDnia 26 września w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z rodzicami dzieci 3,4 letnich i innych osób zainteresowanych. Podczas spotkania neurologopeda p. Aneta Stukan przedstawiła swój program innowacji pedagogicznej pt. "Słucham, rozumiem i mówię". Omówione zostały treści programu oraz cele terapeutyczne. Prezentacja multimedialna była propozycją ćwiczeń logopedycznych do wykonywania w warunkach domowych w formie zabawy. Na koniec zostały rozdane szczegółowo opisane instruktaże logopedyczne, propozycje zabaw logopedycznych oraz ankieta dodycząca programu.
Konkurs "Zwierzaczek Cudaczek"
Newsy Składamy serdeczne i gorące podziękowania Rodzicom, którzy wzięli udział w rodzinnym konkursie plastycznym "Zwierzaki Cudaki" z gazetki "Wieści Pszczółkowe". Komisja w składzie Rodziców wyróżniła prace dzieci: Oliviera, Adama, Kacpra, Olgi, Jakuba i Julki. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przepiękne warzywne zwierzaki , rodzicom za zaangażowanie, pomysłowość, a dzieciom gratulujemy wygranej. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.