Pszczółkowe przedszkole - News

» Najnowszy użytkownik: emeqol75
BAL W ULU
Newsy23.11.2016 nasze pszczółkowe przedszkole przyciągnęło do siebie cały rój małych, wesołych pszczółek. Dziś na sali gimnastyczne odbył się wielki "Bal w ulu" i specjalnie na tę okazję panie oraz wszystkie dzieci przyszły w strojach pięknych pszczół, pszczółek i innych bąków :) Pani Agata, pani Gosia oraz pan Tomek przygotowali nam na ten dzień wiele wspaniałych atrakcji. Oprócz mnóstwa zabawy i tańców dzieci miały okazję uczestniczyć w ciekawych konkursach. Było zapylanie kwiatków, wyklejanie pszczółek oraz taniec z pszczółkowym balonem. Radości było co nie miara! W przerwie dzieci otrzymały słodki poczęstunek (jak to na pszczółki przystało). Wszyscy świetnie się bawili :) Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego dnia tutaj.

Dzień Jeża
Newsy10.11.2016r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Jeża. Cała społeczność przedszkolna spotkała się z tej okazji w sali gimnastycznej, gdzie oglądaliśmy film o jeżach, były wspólne jeżowe zabawy i konkursy. Wiemy już że jeże to bardzo sympatyczne dzikie zwierzątka, którym czasami trzeba pomóc.
Grosik dla Stowarzyszenia
NewsyW piątek 18.11.2016 r. podsumowaliśmy akcję "Grosik dla stowarzyszenia" . Uzbierana kwota 101,66 zostanie wpłacona na konto Stowarzyszenia Pszczółka Maja.
W poszczególnych grupach wiekowych uzbierano:
Grupa "Słoneczka" - 31,60 zł
Grupa "Żabki" - 25,20 zł
Grupa "Rybki" - 15,53 zł
grupa "Misie" - 15,33 zł
grupa "Wróbelki - 15,00 zł
Składamy serdeczne podziękowania za włączenie się do akcji.
Dzielę się zabawkami - 2016
NewsyZapraszamy do udziału w akcji:

Zabawki są zbierane w naszym przedszkolu. W dniu 6 grudnia 2016 r. zawieziemy je do Domu Dziecka w Strzegowie.
Oprócz zabawek można także przynosić zbędne tablety lub telefony komórkowe, które również zostaną przekazane dzieciom z w/w domu dziecka.
Kino Przedszkole
NewsyOd grudnia 2016 r. dzieci z grup: "Wróbelki", "Żabki" i "Słoneczka" będą brały udział w projekcie Kino Przedszkole. Nasze dzieci będą brały udział w 5 seansach. Cena za 5 seansów w karnecie to 40,00 zł. Pieniądze proszę wpłacać u nauczycieli poszczególnych grup.