Pszczółkowe przedszkole
Strona Pszczolkowe Przedszkole wykorzystuje pliki cookies - dowiedz sie wiecej ...
Podziękowania dla rodziców
Nasi sponsorzy
Hurtownia Papiernicza Aga w Kłodnicy
Zakład Stolarski - Beniamin Grzesik
Sklep tekstylny EUREKA - Elżbieta Nowak
Silverado FUH - Janusz Korgól
Firma Handlowo-Usługowa - Adrian Baron
Wyrglas Firma Usługowa Ślusarstwo-Spawalnictwo Zbigniew Grasza
Usługi Budowlane - Dariusz Procko
Do pobrania
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 29
» Najnowszy użytkownik: kowilmar1990z
Strona BIP
Bożonarodzeniowy kiermasz
NewsyW sobotę 10 grudnia dziewczynki z grupy "Słoneczka", Maja Sieradz, Liliana Bakalarz i Emilka Kozołup wystąpiły z repertuarem świątecznym na Bożonarodzeniowym kiermaszu na Starym Osiedlu. Dziewczynki śpiewały piosenkę i kolędę a Liliana grała na flażolecie.

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom za włączenie się do udziału w kiermaszu. Dziewczynkom dziękujemy za reprezentowanie naszego przedszkola.
Finał "Szlachetnej paczki"
NewsyW sobotę 10 grudnia 2016 r. odbył się XVI finał ogólnopolskiej akcji "Szlachetna paczka". Nasi pracownicy przygotowywali paczkę dla samotnej seniorki Pani Łucji. Wspólnie zawieźliśmy paczkę (nie jedną) w sobotę w godzinach popołudniowych. Pani Łucja nie potrafiła ukryć wzruszenia i emocji. My również byliśmy wzruszeni, że możemy zrobić dla Pani Łucji coś dobrego i możemy wesprzeć ją chociaż w ten sposób.
Spotkanie z Mikołajem
Newsy"Wszystkie dzieci Mikołaja kochają. Wszystkie dzieci na Niego czekają. Moc prezentów każdemu przyniesie, Kadże dziecko z prezentów się cieszy." Dzisiaj do naszego przedszkola przybył z wizytą "Św. Mikołaj". To jeden z najbardziej oczekiwanych przez wszystkich dzieci dni w roku. Przygotowujemy się do niego bardzo starannie. Każda grupa wykonuje ciekawe prace plastyczne, uczy się piosenek i tańców, które prezentujemy przed Mikołajem. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent. Serdecznie dziękujemy Mikołajowi za przybycie i zapraszamy w przyszłym roku!
Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj
Podziel się zabawką - finał 2016
NewsyMikołajki to taki dzień w roku, kiedy wszystkie dzieci oczekują na prezenty. Nasze przedszkole, Stowarzyszenie Pszczółka Maja oraz ArcelorMittal w ramach akcji "Podziel się zabawką" w ten szczególny dzień "wynajęli" Mikołaja aby zawiózł dzieciom prezenty - zabawki do Domu Dziecka w Strzegowie. Wspólnie z Mikołajem do placówki w Strzegowie pojechała nasza Pani Dyrektor Marzanna Mazurek oraz Pani Intendentka - Iwonka Mroczko...
Jasełka 2016


W dniu 13 grudnia 2016 r. o godzinie 17.00 w sali widowiskowo-kinowej MGOKSiR w Zdzieszowicach odbędą się przedszkolne Jasełka.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.