» Najnowszy użytkownik: kowilmar1990z
Zielony Tydzień
Newsy "Zielony Tydzień" przebiegał pod hasłem "Mam prawo do czystego środowiska". W realizację programu włączyły się wszystkie dzieci z grup wiekowych. W poszczególnych dniach całego tygodnia były organizowane różne zajęcia dydaktyczne uświadamiające dzieciom znaczenie czystego środowiska. W piątek wszystkie dzieci i panie przyszły do przedszkola ubrane na zielono, na znak tego, że chcą, aby nasza planeta była czysta i zielona. W sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z koordynatorem "Czystego regionu" panem Markiem Łabno, który przygotował dla dzieci filmiki powstawania butelki i recyklingu. Na koniec zajęcia dzieci odśpiewały piosenkę "Leśne duszki" a w salach wykonały Ekologicznego Ludka. Prace można zobaczyć w holu przedszkola. Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w programie. Zapraszam do galerii zdjęć tutaj

Przegląd "Raz na Ludowo"
Newsy7 kwietnia dzieci z grupy "Słoneczka", "Żabki" i "Wróbelki" wzięły udział w XI Przeglądzie tańców regionalnych "Raz na Ludowo". Dziękujemy za piękne wrażenia artystyczne i gratulujemy odwagi :) Zdjęcia można zobaczyć tutaj

Dzień Wróbla
Newsy20.03.2017r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy dzień wróbla. Wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej. Tam były
wspólne zabawy muzyczno-ruchowe. Oglądaliśmy tez ciekawy film o życiu małych wróbelków, a na końcu każdy przedszkolak pokolorował swojego wróbelka. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj.

Konkurs logopedyczny
NewsyW dniu dzisiejszym odbył się VI Przegląd logopedyczny. W konkursie brały udział dzieci z grupy "Żabki" i "Słoneczka". Przedszkolaki wykazały się doskonałą pamięcią i interpretacją utworu. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj

Rekrutacja 2017/2018 do Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach
Od dnia 17 marca 2017 r. rozpocznie się rekrutacja do Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach. Wnioski na nowy rok szkolny 2017/2018 można pobierać t u t a j.
Terminy rekrutacji:
17 marzec - 31 marzec 2017 r. - złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
03 kwiecień - 05 kwiecień 2017 - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności, o których mowa w art. 20 t ust. 7 ustawy o systemie oświaty.
06 kwiecień - 07 kwiecień 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.
10 kwiecień - 14 kwiecień 2017 r - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.
18 kwiecień - 19 kwiecień 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.
Terminy w postępowaniu uzupełniającym:
20 kwiecień - 26 kwiecień 2017 r. - złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
27 kwiecień - 28 kwiecień 2017 - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności, o których mowa w art. 20 t ust. 7 ustawy o systemie oświaty.
04 maj - 05 maj 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.
08 maj - 11 maj 2017 r - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.
11 maj - 17 maj 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu - 77 484 42 29