Pszczółkowe przedszkole
Strona Pszczolkowe Przedszkole wykorzystuje pliki cookies - dowiedz sie wiecej ...
Podziękowania dla rodziców
Nasi sponsorzy
Hurtownia Papiernicza Aga w Kłodnicy
Zakład Stolarski - Beniamin Grzesik
Sklep tekstylny EUREKA - Elżbieta Nowak
Silverado FUH - Janusz Korgól
Firma Handlowo-Usługowa - Adrian Baron
Wyrglas Firma Usługowa Ślusarstwo-Spawalnictwo Zbigniew Grasza
Usługi Budowlane - Dariusz Procko
Do pobrania
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 29
» Najnowszy użytkownik: osoranini
Strona BIP
Rekrutacja 2017/2018 do Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach
Od dnia 17 marca 2017 r. rozpocznie się rekrutacja do Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach. Wnioski na nowy rok szkolny 2017/2018 można pobierać t u t a j.
Terminy rekrutacji:
17 marzec - 31 marzec 2017 r. - złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
03 kwiecień - 05 kwiecień 2017 - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności, o których mowa w art. 20 t ust. 7 ustawy o systemie oświaty.
06 kwiecień - 07 kwiecień 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.
10 kwiecień - 14 kwiecień 2017 r - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.
18 kwiecień - 19 kwiecień 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.
Terminy w postępowaniu uzupełniającym:
20 kwiecień - 26 kwiecień 2017 r. - złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
27 kwiecień - 28 kwiecień 2017 - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności, o których mowa w art. 20 t ust. 7 ustawy o systemie oświaty.
04 maj - 05 maj 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.
08 maj - 11 maj 2017 r - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.
11 maj - 17 maj 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu - 77 484 42 29