Pszczółkowe przedszkole
Strona Pszczolkowe Przedszkole wykorzystuje pliki cookies - dowiedz sie wiecej ...
Podziękowania dla rodziców
Składamy serdeczne podziękowania rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację festynu jesiennego.
Nasi sponsorzy
Hurtownia Papiernicza Aga w Kłodnicy
Zakład Stolarski - Beniamin Grzesik
Sklep tekstylny EUREKA - Elżbieta Nowak
Zakład usług elektrycznych - Witold Lika
Silverado FUH - Janusz Korgól
Firma Handlowo-Usługowa - Adrian Baron
Wyrglas Firma Usługowa Ślusarstwo-Spawalnictwo Zbigniew Grasza
Usługi Budowlane - Dariusz Procko
Do pobrania
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 22
» Najnowszy użytkownik: etydyn
Witamy na stronie Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach
Wkrótce ...

Rekrutacja 2017/2018 do Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach
sticky
Od dnia 17 marca 2017 r. rozpocznie się rekrutacja do Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach. Wnioski na nowy rok szkolny 2017/2018 można pobierać t u t a j.
Terminy rekrutacji:
17 marzec - 31 marzec 2017 r. - złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
03 kwiecień - 05 kwiecień 2017 - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności, o których mowa w art. 20 t ust. 7 ustawy o systemie oświaty.
06 kwiecień - 07 kwiecień 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.
10 kwiecień - 14 kwiecień 2017 r - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.
18 kwiecień - 19 kwiecień 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.
Terminy w postępowaniu uzupełniającym:
20 kwiecień - 26 kwiecień 2017 r. - złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
27 kwiecień - 28 kwiecień 2017 - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności, o których mowa w art. 20 t ust. 7 ustawy o systemie oświaty.
04 maj - 05 maj 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.
08 maj - 11 maj 2017 r - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.
11 maj - 17 maj 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu - 77 484 42 29

Dzień Wróbla
Newsy20.03.2017r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy dzień wróbla. Wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej. Tam były
wspólne zabawy muzyczno-ruchowe. Oglądaliśmy tez ciekawy film o życiu małych wróbelków, a na końcu każdy przedszkolak pokolorował swojego wróbelka. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj.


Konkurs logopedyczny
NewsyW dniu dzisiejszym odbył się VI Przegląd logopedyczny. W konkursie brały udział dzieci z grupy "Żabki" i "Słoneczka". Przedszkolaki wykazały się doskonałą pamięcią i interpretacją utworu. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj

Dzień Kobiet
Newsy8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Tego dnia swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu każda grupa przedszkolaków przygotowała dla dziewczynek i pań zabawny program artystyczny. Były piosenki, wiersze i tańce. Na koniec starszaki wręczyły paniom upominki, a dziewczynkom słodki cukierek. Wszystkie kobiety: małe i duże serdecznie dziękują chłopcom za piękne życzenia. Zdjęcia można zobaczyć tutaj

Dzień szalonego ubioru
Newsy
Ubrałeś się w śmieszne ubrania,
Nie wyglądałeś na chuligana.
Skarpety, bluzkę, okulary
Włożyłeś inaczej, nie do pary.
Mogłeś włożyć i koronę?
7 marca było wszystko dozwolone!
07 marca w przeddzień Dnia Kobiet, kolejny już raz, świetnie bawiliśmy się z okazji Dnia Szalonego ubioru. Za oknem szaro i ponuro, a w naszym przedszkolu zrobiło się zabawnie i śmiesznie. Dzieci i Panie tego dnia przyszły ubranie inaczej niż zwykle. Rozjaśniło trochę przedwiosenną otaczającą nas aurę. Kreatywność naszych rodziców zaskoczyła nie jedną osobę. Było ciekawie i wesoło. Dzieci zapoznały się z pracą krawcowej. Same próbowały nawlekać guziki papierowe na przygotowane nitki, a w salach wykonały własny grupowy projekt ubioru. Prace można zobaczyć w holu przedszkola. Na koniec wszyscy zaprezentowali swój szalony ubiór i ustawili się do śmiesznego zdjęcia. Zdjęcia można zobaczyć tutaj