Pszczółkowe przedszkole
Strona Pszczolkowe Przedszkole wykorzystuje pliki cookies - dowiedz sie wiecej ...
Podziękowania dla rodziców
Składamy serdeczne podziękowania rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację festynu jesiennego.
Nasi sponsorzy
Hurtownia Papiernicza Aga w Kłodnicy
Zakład Stolarski - Beniamin Grzesik
Sklep tekstylny EUREKA - Elżbieta Nowak
Zakład usług elektrycznych - Witold Lika
Silverado FUH - Janusz Korgól
Firma Handlowo-Usługowa - Adrian Baron
Wyrglas Firma Usługowa Ślusarstwo-Spawalnictwo Zbigniew Grasza
Usługi Budowlane - Dariusz Procko
Do pobrania
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 22
» Najnowszy użytkownik: etydyn
Witamy na stronie Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach
Wkrótce ...

Rekrutacja 2017/2018 do Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach
sticky
Od dnia 17 marca 2017 r. rozpocznie się rekrutacja do Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach. Wnioski na nowy rok szkolny 2017/2018 można pobierać t u t a j.
Terminy rekrutacji:
17 marzec - 31 marzec 2017 r. - złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
03 kwiecień - 05 kwiecień 2017 - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności, o których mowa w art. 20 t ust. 7 ustawy o systemie oświaty.
06 kwiecień - 07 kwiecień 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.
10 kwiecień - 14 kwiecień 2017 r - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.
18 kwiecień - 19 kwiecień 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.
Terminy w postępowaniu uzupełniającym:
20 kwiecień - 26 kwiecień 2017 r. - złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
27 kwiecień - 28 kwiecień 2017 - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności, o których mowa w art. 20 t ust. 7 ustawy o systemie oświaty.
04 maj - 05 maj 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.
08 maj - 11 maj 2017 r - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.
11 maj - 17 maj 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu - 77 484 42 29

Życzenia wielkanocne
Newsy

Zajączek w przedszkolu
NewsyJak co roku, tuż przed świętami wielkanocnymi, nasze przedszkole odwiedza "Zajączek", który kica pod oknami z prezentami dla dzieci. Długo oczekiwany gość skrada się do sal, gdzie wita się z dziećmi i włącza do wspólnej zabawy. A ile przy tym było radości i śmiechu!
Na koniec zabawy zajączek pożegnał się z dziećmi zostawiając ukryte paczki. Żegnając się obiecał, że za rok znowu nas odwiedzi. Będziemy czekać na niego z niecierpliwością. Do zobaczenie, "Zajączku"! I dziękujemy za prezenty! Zapraszam do galerii zdjęć tutaj

Konkurs "Z jajkiem i zającem" z gazetki "Wieści pszczółkowe"
NewsySkładamy gorące podziękowania Rodzicom, którzy wzięli udział w rodzinnym konkursie plastycznym "Z jajkiem i Zającem" z gazetki "Wieści Pszczółkowe". Komisja konkursowa wyróżniła prace dzieci: Wojtka, Jakuba, Adama, Julki i Marysi. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przepiękne prace wielkanocne, Rodzicom za zaangażowanie i pomysłowość, a dzieciom gratulujemy wygranej. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj

Zielony Tydzień
Newsy "Zielony Tydzień" przebiegał pod hasłem "Mam prawo do czystego środowiska". W realizację programu włączyły się wszystkie dzieci z grup wiekowych. W poszczególnych dniach całego tygodnia były organizowane różne zajęcia dydaktyczne uświadamiające dzieciom znaczenie czystego środowiska. W piątek wszystkie dzieci i panie przyszły do przedszkola ubrane na zielono, na znak tego, że chcą, aby nasza planeta była czysta i zielona. W sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z koordynatorem "Czystego regionu" panem Markiem Łabno, który przygotował dla dzieci filmiki powstawania butelki i recyklingu. Na koniec zajęcia dzieci odśpiewały piosenkę "Leśne duszki" a w salach wykonały Ekologicznego Ludka. Prace można zobaczyć w holu przedszkola. Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w programie. Zapraszam do galerii zdjęć tutaj