Zakład usług elektrycznych - Witold Lika

» Najnowszy użytkownik: dongdong8
Witamy na stronie Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach

Biały Tydzień - "Mam prawo do opieki lakarskiej"
NewsyW tym roku szkolnym w przedszkolu wprowadzamy dzieci w świat praw dziecka. Co drugi miesiąc bawimy się kolorami, które wykorzystujemy do wybranych praw. W Białym Tygodniu przerabiałyśmy temat "Mam prawo do opieki lekarskiej". Dzieci na zajęciach dowiedziały się gdzie mogą w razie potrzeby skorzystać z pomocy medycznej. Kto udzieli im pierwszej pomocy. Zostały także zapoznane z numerami alarmowymi. W ostatnim dniu Białego Tygodnia dzieci przyszły ubrane na bialo. Cała społeczność przedszkolna zgromadziła się w sali gimnastycznej na wspólnej zabawie. Gościem specjalnym był Pan Patryk Wojciechowski - ratownik medyczny, pokazał dzieciom filmik udzielania pierwszej pomocy. Wspólna zabawa zakończyła się pokazem karetki pogotowia i pracą plastyczną w grupach. Serdecznie dziękujemy firmie FALCK i Panu Patrykowi za przybycie do naszego przedszkola.
Zdjęcia można zobaczyć tutaj
Festiwal Piosenki "Przedszkolak 2016"
Newsy26 listopada w sali kina MGOKSiR w Zdzieszowicach odbył się XVIII Festiwal Piosenki "Przedszkolak 2016". Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy "Wróbelki", "Żabki" i "Słoneczka". Gratulujemy dzieciom dobrego występu, odwagi.
BAL W ULU
Newsy23.11.2016 nasze pszczółkowe przedszkole przyciągnęło do siebie cały rój małych, wesołych pszczółek. Dziś na sali gimnastyczne odbył się wielki "Bal w ulu" i specjalnie na tę okazję panie oraz wszystkie dzieci przyszły w strojach pięknych pszczół, pszczółek i innych bąków :) Pani Agata, pani Gosia oraz pan Tomek przygotowali nam na ten dzień wiele wspaniałych atrakcji. Oprócz mnóstwa zabawy i tańców dzieci miały okazję uczestniczyć w ciekawych konkursach. Było zapylanie kwiatków, wyklejanie pszczółek oraz taniec z pszczółkowym balonem. Radości było co nie miara! W przerwie dzieci otrzymały słodki poczęstunek (jak to na pszczółki przystało). Wszyscy świetnie się bawili :) Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego dnia tutaj.

Dzień Jeża
Newsy10.11.2016r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Jeża. Cała społeczność przedszkolna spotkała się z tej okazji w sali gimnastycznej, gdzie oglądaliśmy film o jeżach, były wspólne jeżowe zabawy i konkursy. Wiemy już że jeże to bardzo sympatyczne dzikie zwierzątka, którym czasami trzeba pomóc.
Grosik dla Stowarzyszenia
NewsyW piątek 18.11.2016 r. podsumowaliśmy akcję "Grosik dla stowarzyszenia" . Uzbierana kwota 101,66 zostanie wpłacona na konto Stowarzyszenia Pszczółka Maja.
W poszczególnych grupach wiekowych uzbierano:
Grupa "Słoneczka" - 31,60 zł
Grupa "Żabki" - 25,20 zł
Grupa "Rybki" - 15,53 zł
grupa "Misie" - 15,33 zł
grupa "Wróbelki - 15,00 zł
Składamy serdeczne podziękowania za włączenie się do akcji.